Kompleksvõistlus 28.04. 2018

Kevadise koolivaheaja võistlus 28.04. 2018 -kõik ujuvad kompleksi!
Kogunemine ja ülesandmine 11.30, soojendus 12.00-12.30, 3-mel rajal.



JUHEND

SUVEKURSUS 21.KOOLIS


Kutsume lapsi vanuses 5 kuni 9 suvekursusele ujumise algtõdede omandamiseks!
Ujumine 21.Kooli sooja veega basseinis!
Kursuste algus 4. juunil 18.00 kuni 21. juuni 2018.
Tunnid esmaspäevast neljapäevani kella 18.- 19.00.
Tule, õpi ujuma enne suve!
KUULUTUS

Registreerimine 

Tartu Tähed 2018 finaal





Tartu Tähtede finaali pääsenute järjestus.
Finalistid


Finaalist loobumisest palume teada anda esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14. maiks (voistlus@ujumine.ee).
Vabanenud kohtadele kutsutakse reservis olevad ujujad.

Koolivaheaja 23.-1. mai. 2018. tunniplaan

Kevadisel koolivahajal:
Esmaspäev, 23.04
21.Kool 10-12.00 Treener Heinrich 1-1,1-2,1-3
                              Treener Hilju 4-1,4-3
               11-12.00 Treener Maris, Marilin, Marko 5-5,5-7,4-4
               18.-19.00 Treener Laura 5-22
Teisipäev 24.04
21.Kool 10-12.00 Treener Heinrich 1-1,1-2,1-3
                              Treener Hilju 4-1,4-3
               11-12.00 Treener Maris, Marilin, Marko 5-5,5-7,4-4
               17-18.00 Treener Laura 4-2
                              Treener Rahel 5-2
Kolmapäev 25.04
21.Kool 14.-15.30 Treener Heinrich 1-1,1-2,1-3
                              Treener Hilju 4-1,4-3
               17-18.00 Treener Laura 4-2
                              Treener Rahel 5-2
Tallinna Inglise Kolledž
               17-18.00 Treener Marilin 5-3,5-6
Neljapäev 26.04
21. Kool 10-12.00 Treener Heinrich 1-1,1-2,1-3
                              Treener Hilju 4-1,4-3
               11-12.00 Treener Maris, Marilin, Marko 5-5,5-7,4-4
               18.-19.00 Treener Laura 5-22
Reede 27.04
21.Kool 10-12.00 Treener Heinrich 1-1,1-2,1-3
                              Treener Hilju 4-1,4-3
               11-12.00 Treener Maris, Marilin, Marko 5-5,5-7,4-4
               17-18.00 Treener Laura 4-2
                              Treener Rahel 5-2
Tallinna Inglise Kolledž
               17-18.00 Treener Marilin 5-3,5-6
Laupäev 28.04
21.Kool 12-14.00 Kompleksvõistlus
              12-12.30 Treener Rahel L-5

Esmaspäev 30.04
21.Kool 17.00-18.00 saal, Treener Hilju 4-1,4-3
              18.00-19.00 ujula Treener Hilju 4-1,4-3
              18.00-19.00 ujula Treener Laura 5-22
Tallinna Inglise Kolledž 
               15-16.00- Heinrich 1-3,5-5, 5-7
               16-17.00 Heinrich 1-2,1-1

Noortesarja III etapp Tallinnas, Audentese ujulas 7. aprill 2018.

Ja ongi saabunud viimane etapp Noortesarja ujujatele. Edasi ootab finaal.
Kolme etapi tulemused pannakse kokku(kolme tsooni omad). Kuusteist paremat igal alal,
tulemuste põhjal, pääsevad finaali. 400m  vabalt, 400m kompleksi toimub 8-le paremale finaal!
Ootame kokkuvõtet!

KOKKUVÕTE N


Teade

30. märtsil tunde ei toimu!
Laupäeval tavaline tunniplaan.
Kena kevadist Ülestõusmispüha!

Tartu Tähed III etapp 25.03.2018


Võistlus toimus ilusal kevadisel pühapäeval. Meie ujujatel jälle tohutu edasiminek arengus, mis kajastus ka tulemustes.
Medalid kaela kahe teise koha eest sai:

SUUROJA, Charlotte-Sophia


TULEMUSED


Õnnitleme kõiki meie tublisid!
Täname abilisi suure hoole ja vastutuse eest!

Eesti Karikas 2018 Tartus

17.-18. märtsil toimus ujumisklubide vaheline karikavõistlus.
Võistlus toimus Tartus, Aura Veekeskuses.
Meie võistkond oli üheksaliikmeline ja saavutasime 13. nda koha.
Võideti ka üks pronksmedal:
Katariina Mäll 100m liblikas

TULEMUSED
VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED

Teade 2. märts ja 3. märts 2018

Seoses Rahvusvahelise Vesiaeroobika Seminariga 2.-3. märtsil 2018.  21. Kooli ujulas(Raua 6).
algavad 2. märtsil treeningud 16.30 ja lõppevad 17.30.
3. märtsil jäävad tunnid ära! 
Ujula broneeritud!

Pildiotsingu vesiaeroobika tulemus

Ujumine koolivaheajal 26.02-4.03.2018.

I kevadisel koolivaheajal 24.02-4.03.2018. toimuvad ujumistunni järgmiselt:
26.02- 2.03. 18
Hommikuti 21.Koolis(Raua 6):
10-12.00
Treener Heinrich
10.00-11.00 2 rada, 11.00-12.00 1 rada ÕT1-1,1-2,1-3
Treener Mikk
10.00-10.30 2 rada,10.30-12.00 1 rada
Treener Hilju
10.30-11.00 2 rada, 11.00-12.00 1.rada ÕT4-1, 4-3,
12-13.00 väike saal!
Treener Marko, Marilin, Maris
11.00-12.00 1 rada ÕT 4-4, 5-4, 5-5, 5-7

Õhtuti 21.Koolis(Raua 6):
E 18-19.00 - Treener Laura ÕT5-22
T 17-18.00 -Treener Laura ÕT4-2, Treener Rahel ÕT 5-2
K 17-18.00 -Treener Laura ÕT4-2, Treener Rahel ÕT 5-2

N 18-19.00 - Treener Laura ÕT5-22
R 16.30-17.30 -Treener Laura ÕT4-2, Treener Rahel ÕT 5-2

Tallinna Inglise Kolledžis
K ja R
17.00-18.00 Treener Marilin ÕT5-6, ÕT5-3


TOREDAT TALVIST VAHEAEGA!

Noortesarja II etapp- Keila 3. veebruar 2018

EUL Noortesarja  Keila Tervisekeskuse ujulas on toimunud.

TALLINNA TULEMUSED
A-TSOON
B-TSOON



TARTU TSOON 
TULEMUSED





Julget edasi harjutamist ja finaali poole püüdlemist!

Sõbrakest etapp Pärnus

Ühel tavalisel jaanuaripäeval 21., laupäeval, toimus Pärnus ujumisvõistlus Sõbrakeste kohtumine.
Kohtusid Pärnu UCA, Tallinna Briis, Läänmaa ja Hiiumaa ujujad. Ja ka meie väikesed sõbrakesed käisid ujumisradadel mõõtu võtmas.

Tublidust näitasid kõik meie lapsed, eriline aplaus medalivõitjatele:

Sharlotte Sophia Suuroja 2 hõbemedalit
Säsili Indra Madison pronksmedal
Henrik Haljand pronksmedal
Oliver Magnus Järavere 2 hõbemedalit
Karl Robert Villenthal pronksmedal
Olivia Kurrel hõbemedal ja pronksmedal
Itti Ruussaar pronksmedal
Timo Amor hõbe- ja kuldmedal

TULEMUSED


TULEMUSED


Tartu Tähed TULEMUSED
Audentese Karikas TULEMUSED


Õnnitleme võistlejaid heade tulemuste puhul!







                                                            Kes ei võistle, see ei saa head tulemust!
                                                                                   (SharK-i vanasõna)

Vana Aasta ja Uus Aasta 2018.


 Aastalõpu laager Haapsalus. Paar pilti sellest:

Ja tulemas juba uued mõõduvõtmised nii väikestele kui suurtele ujujatele

Audentese Karikas- JUHEND
Tartu Tähed II-JUHEND
Noortesarja II etapp- JUHEND
Sõbrakeste Kohtumine Pärnus -JUHEND
Info ja tulemused jooksvalt kodulehel!